Zmiana adresu biura

Wyróżnione

Polski Związek Kręglarski  zmienił adres siedziby z ul. Mickiewicza 30 w Poznaniu na adres Zwierzyniecka 13 lokal 25  60-813 Poznań.

Zmiana jest uwidoczniona w Krajowym Rejestrze Sadowym od dnia 17.01.2024.

Prosimy pisma do związku kierować na adres:
Zwierzyniecka 13/25 , 60-813 Poznań

Uchwała Zarządu PZKręgl. z 26.01.2023 r.

Zarząd PZKregl w dniu 26.01.2023 podjął decyzję, że opłaty za wystawienie Licencji trenerskich i instruktorskich będą wynosiły od 01.03.2023:                                                                                                               –  za wystawienie nowej 100 zł na 4 lata                                                                                                                      –  przedłużenie ważności 60 zł 

Jednocześnie przypominamy, że osoby prowadzące treningi i sprawujące opiekę nad zawodnikami podczas zawodów zgodnie z ustawą o sporcie musza posiadać ważną licencje trenerską lub instruktorską wydaną przez Polski Związek Sportowy.

Treść uchwały znajduje się w sekcji Protokoły, Zarządzenia, Uchwały

Apel Ministerstwa Sportu i Turystyki

Departament Sportu Wyczynowego w załączeniu przekazuje wspólny „Apel” Wiceprezesa Rady Ministrów, Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego Pana  Piotra Glińskiego i Ministra Sportu i Turystyki Pana Kamila Bortniczuka z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z jego treścią, a także możliwie szerokie jego udostępnienie.

Pożegnanie Magdaleny

Pogrążeni w bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 08.02.2022 r. o godz. 19:00 odeszła od nas śp. Magdalena Kajzer.

WSPOMNIENIE

            Magdalena była aktywnym członkiem Klubu Sportowego Niewidomych i Słabowidzących „KAROLINKA’ w Chorzowie. Jej pasją była gra w kręgle klasyczne i bowling, którą uprawiała ponad 10 lat.

            Godnie reprezentowała siedzibę klubu – miasto Chorzów, brała udział w Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski i Ogólnopolskich Turniejach dyscyplin sportowych, które uprawiała.

            Reprezentowała klub na arenach zagranicznych startując w międzynarodowych turniejach w Koszycach, Levocy, Bratysławie i Opawie zdobywając wysokie lokaty.

            Była wzorem do naśladowania. Zadziwiała nas jej mądrość życiowa, optymizm i ogromny zapał we wszystkim co robiła.

Żegnaj Madziu !

Z wyrazami żalu zawiadamia
Zarząd KS N i S „KAROLINKA”
PREZES – Czesława Konieczna

Drużynowe Mistrzostwa Świata – Tarnowo Podgórne 2021

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Harmonogram wg grup

Harmonogram wg dni i godzin

Livestream (relacja na żywo) – darmowa transmisja

Zasady wstępu dla kibiców:

Bilety można kupić osobiście w recepcji Hali Sportowej przy Zespół Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne przy ul. Nowej 60 w Tarnowie Podgórnym.
👉 Bilety są dzienne. Cena biletu to 20 zł. Płatność za bilety wyłącznie kartą płatniczą lub BLIK.
👉 Kasjer nie przyjmuje gotówki.
👉 Nie sprzedajemy biletów online.
👉 Limit biletów na 1 osobę to 5 szt na dany dzień.
👉 Pula biletów 150 szt/dzień.
Na halę sportową będą mogli wchodzić tylko zaszczepieni kibice posiadający przy sobie ważne zaświadczenie szczepienia. Osoby niezaszczepione nie będą wpuszczane na teren Mistrzostw.