Drużynowe Mistrzostwa Świata – Tarnowo Podgórne 2021

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Harmonogram wg grup

Harmonogram wg dni i godzin

Livestream (relacja na żywo) – darmowa transmisja

Zasady wstępu dla kibiców:

Bilety można kupić osobiście w recepcji Hali Sportowej przy Zespół Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne przy ul. Nowej 60 w Tarnowie Podgórnym.
👉 Bilety są dzienne. Cena biletu to 20 zł. Płatność za bilety wyłącznie kartą płatniczą lub BLIK.
👉 Kasjer nie przyjmuje gotówki.
👉 Nie sprzedajemy biletów online.
👉 Limit biletów na 1 osobę to 5 szt na dany dzień.
👉 Pula biletów 150 szt/dzień.
Na halę sportową będą mogli wchodzić tylko zaszczepieni kibice posiadający przy sobie ważne zaświadczenie szczepienia. Osoby niezaszczepione nie będą wpuszczane na teren Mistrzostw.

Komunikat – odwołanie imprez w maju 2020 w Tarnowie Podgórnym

Zarząd Polskiego Związku Kręglarskiego informuje, że wspólną decyzją Wójta Gminy Tarnowa Podgórnego oraz władz Światowej Federacji Kręglarskiej oraz IBSA, wszystkie imprezy mistrzowskie: Mistrzostwa Europy pow. 60 lat, Puchar Świata U18, Mistrzostwa Świata U23, Mistrzostwa Świata Seniorów oraz Mistrzostwa Europy Osób Słabowidzących i Niewidomych zostają przełożone na jesień 2020 roku.

Wspólnie z władzami światowymi ustalany jest nowy termin imprez, które najprawdopodobniej odbędą się w listopadzie 2020 roku.

 

Zmarł Antonin Cihlar

15 kwietnia w Pradze pożegnaliśmy Honorowego Prezydenta NBC – Antonina Cihlar'a.

antonin_cihlar

Antonin Cihlar był przez 14 lat Prezydentem NBC – od 1961 do 1975 roku. Wpisał się w historię sportu kręglarskiego jako osoba wysoce zaangażowana i starannie wykonująca swoje obowiązki. Przez wiele lat wspierał działalność federacji.

Pan Cihlar bardzo pomagał Polakom, którzy zakładali Polski Związek Kręglarski – to za jego kadencji Polska wstąpiła w szeregi NBC. Bywał często na Międzynarodowym Pucharze Poznania.

Zmarł w wieku 92 lat – 8 kwietnia 2013 roku.